V rámci zkvalitňování našich služeb jsme se rozhodli změnit rezervační systém.

Informace o registraci naleznete ve své emailové schránce

Informaci o změně a způsobu registrace do nového rezervačního systému jsme Vám zaslali na Vaši emailovou adresu. Pokud jste zprávu neobdrželi, zkontrolujete prosím také ve Vaší schránce složku s nevyžádanou poštou (spam).

Informace k registraci do nového rezervačního systému jste neobdrželi

Pokud jste na Vaši emailovou adresu neobdrželi informace k registraci do nového rezervačního systému, prosím postupujte následujícím způsobem. K registraci do nového rezervačního systému budete potřebovat kód z vaší Karty dárce. Doporučujeme registraci provést na e-mailovou adresu uvedenou našemu odběrovému centru jako kontaktní.

Registraci proveďte buď přímo z našich stránek www.unicaplasma.cz, nebo se registrujte se zde

PROSÍME POZOR: Pokud jste provedli registraci pomocí kódu z Vaší karty dárce a e-mailové adresy a systém Vám napsal: “Uživatelské jméno (e-mail) již v systému existuje”, využijte pro vstup odkaz níže (Registraci máte úspěšně za sebou). Následně obnovte heslo pomocí “Zapomněli jste heslo?” S obnoveným heslem, který obdržíte do emailové schránky, se pak již přihlásíte pomocí odkazu níže nebo postupujete dle instrukcí z e-mailu.

Registraci máte úspěšně za sebou

Pokud jste registraci do nového rezervačního systému provedli dle instrukcí ve Vaší emailové schránce pro rezervaci termínu, prosím využijte tento odkaz, přihlaste zde .

V případě potřeby nás, prosím, kontaktujte na telefonních číslech 220 515 464, 220 515 465, 733 474 770, nebo na emailové adrese recepce@unicaplasma.cz.