Každý dárce má nárok na finanční náhradu 900 Kč za každý úspěšný odběr. Zjistit více informací
UNICAplasma

O nás

Společnost UNICAplasma vznikla jako česká rodinná firma, která otevřela v květnu 2009 odběrové centrum na Hradčanské, první soukromé plazmaferetické centrum v Praze.

V roce 2023 se společnost spojila s centry Mojeplazma a nyní pod hlavičkou UNICAplasma provozuje dárcovská centra nejenom v Praze, ale také v Ostravě, Kladně, Českém Těšíně a ve Frýdku-Místku. Celá společnost UNICAplasma se také stala součástí společnosti Kedrion. Kedrion je světová jednička ve zpracování krevní plazmy a provozuje zpracovatelské závody na krevní plazmu po celém světě.

UNICAplasma

Kvalita a bezpečnost

UNICAplasma je držitelem licence Státního ústavu pro kontrolu léčiv a certifikátu IQPP. Při své práci přísně dodržuje platné zákony a předpisy České republiky týkající se dárcovství krve a transfúzí, stejně jako zákony a předpisy evropské.

Dobrovolné standardy programu IQPP pomáhají zajistit, že krevní plazma od lidských dárců dosahuje té nejvyšší kvality.

Vysoká kvalifikace zaměstnanců, moderní vybavení a přísný systém kontroly nám pomáhá dosahovat nejvyšší úrovně kvality odebírané plazmy a bezpečnosti pro dárce.

IQPP

Kariéra

Staňte se součástí skvělých UNICAplasma týmů v našich dárcovských centrech v Praze, Ostravě, Kladně, Frýdku-Místku nebo Českém Těšíně.

Aktuálně otevřené pozice:

Pokud máte zájem o pracovní pozici v některém z našich center, napište nám nebo pošlete svůj životopis na info@unicaplasma.cz.

Rádi Vám sdělíme, zda aktuálně poptáváme právě Vaší pozici a další informace.

Sestřičky