Každý dárce má nárok na finanční náhradu 900 Kč za každý úspěšný odběr. Zjistit více informací
UNICAplasmaspojeno sMojePlazma

Seznam vylosovaných dárců akce 200 dárků

Vylosovaným dárcům gratulujeme!

Vylosované dárce kontaktujeme telefonicky nebo e-mailem.

Odběrové centrum Praha

Dárek Jméno a příjmeníID dárce
Chytré sportovní hodinky GarminVeronika S.1003747
Kávovar Nespresso KrupsKamila Š.771705
Dva lístky do CinemaCityMagdalena H.797073
Dva lístky do CinemaCityViktorie G.DN01047073
Dva lístky do CinemaCityLucie Š.DN01044878
Dva lístky do CinemaCityPavel V.869408
Dva lístky do CinemaCityKristýna H.DN01044184
Dva lístky do CinemaCityMikhaylo B.982331
poukaz na 1000 Kč do Knihy DobrovskýIhor K.319276
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýDavid S.DN01042978
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýRudolf R.480806
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLPavel B.DN01044759
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLTereza J.843842
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLOndřej S.1023987
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLAlena W.925036
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLLana V.DN01043206
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJiří H.850287
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLTereza T.DN01051893
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAlbert B.DN01046096
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLIveta J.DN01050113
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAnežka H.DN01047944
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLMichal K.309134
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLVladimíř G.458102
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAnděla V.DN01045485
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLRenata K.DN01050529
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertKateřina P.1025406
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLukáš S.94811
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertArtem K.DN01047285
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMartin J.929778
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertKarolína V.DN01051121
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertPetra H.933452
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertAlina M.DN01047903
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertOlena M.DN01047500
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertArtur A.DN01047097
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJiří K.117776
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertTomáš H.317169
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertAlexandra G.DN01050559
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertBohuslava V.585394
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertEliška K.DN01046987
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertŠtěpán S.DN01046654

Odběrové centrum Kladno

Dárek Jméno a příjmeníID dárce
Chytré sportovní hodinky GarminVeronika H.DN10020219
Kávovar Nespresso KrupsMarkéta H.DN10015978
Dva lístky do CinemaCityBlanka P.DN10017072
Dva lístky do CinemaCityPavla K.DN10017497
Dva lístky do CinemaCityEva P.DN10017324
Dva lístky do CinemaCityHana S.DN10002643
Dva lístky do CinemaCityNatálie K.DN10002035
Dva lístky do CinemaCityAneta Ž.DN10017813
poukaz na 1000 Kč do Knihy DobrovskýKarel K.DN10001576
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýAnna Ž.DN10017015
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýPetra K.DN10020033
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMichaela H.DN10017227
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLPetr H.DN10000229
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLFritz P.DN10006484
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLBarbora P.DN10001370
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLMichal D.DN10001407
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLKarolína B.DN10000650
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLTereza N.DN10015946
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLNataliya M.DN10015915
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLLukáš K.DN10019459
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAndrea S.DN10000753
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAleš P.DN10000977
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLLenka H.DN10017093
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLZoran K.DN10018413
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLTomáš J.DN10020399
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertOldřich P.DN10001889
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJaroslava V.DN10001667
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertAlena S.DN10000030
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertTereza K.DN10016735
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJan H.DN10017042
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertIveta B.DN10000060
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertPavlína P.DN10021594
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJiřina L.DN10019404
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJakub M.DN10017240
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLadislava Š.DN10017562
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertNatálie M.DN10001901
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertKateřina H.DN10000033
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMichal Š.DN10001537
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLenka H.DN10001223
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertPavla P.DN10002255

Odběrové centrum Ostrava

Dárek Jméno a příjmeníID dárce
Chytré sportovní hodinky GarminAlexis K.213520
Kávovar Nespresso KrupsŠárka T.276123
Dva lístky do CinemaCityJana V.204034
Dva lístky do CinemaCityJiří J.191770
Dva lístky do CinemaCityPetr H.217859
Dva lístky do CinemaCityTomáš O.DN10019805
Dva lístky do CinemaCityDana Š.20831
Dva lístky do CinemaCityKateřina K.DN10020258
poukaz na 1000 Kč do Knihy DobrovskýDamir K.DN10020301
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýFrantišek B.109813
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýMarek D.005242
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMiroslav N.000269
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLDaniela T.227651
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLLenka K.136495
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLVojtěch S.004080
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLOlena R.DN10021012
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJan Š.DN10018740
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLTáňa K.000927
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLZdeňka N.DN10016841
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAdéla H.DN10018680
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLVladyslav V.DN10018449
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJakub K.DN10021683
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDominik K.129895
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJakub D.000494
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLGabriela H.057801
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertTomáš D.DN10020239
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertGabriela H.057801
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertZbyněk Ž.048326
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLibor K.145058
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMarcel B.059702
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertOlena R.DN10021012
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLucie S.131936
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLucie S.3848
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertTáňa K.000927
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertDavid R.001717
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertRostislav K.019279
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJakub S.002543
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMiroslav K.000616
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertDaniela H.121059
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertRenáta D.219210

Odběrové centrum Frýdek-Místek

Dárek Jméno a příjmeníID dárce
Chytré sportovní hodinky GarminGoran K.DN10018294
Kávovar Nespresso KrupsJan P.DN10019164
Dva lístky do CinemaCityMarcel N.DN10020531
Dva lístky do CinemaCityPetra B.131073
Dva lístky do CinemaCityLenka S.DN10019340
Dva lístky do CinemaCityMarkéta Ř.DN10017085
Dva lístky do CinemaCityNikol K.137579
Dva lístky do CinemaCityKateřina V.DN10019164
poukaz na 1000 Kč do Knihy DobrovskýRoman Z.126860
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýSimona B.274750
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýZuzana Z.194652
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMykhailo Ch.DN10018921
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLVendula Š.145839
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMarek F.128081
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLPavla N.169667
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLMichal K.202000
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLVeronika F.DN10019880
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLAdam Z.169627
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJiří H.DN10016698
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDavid K.220662
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLJiří M.DN10018841
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLIvana K.DN10021241
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLEliška Č.DN10018048
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLKamil K.DN10020195
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLMiroslava Nicolette K.DN10019426
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLucie J.DN10020996
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJakub B.DN10017281
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMarkéta V.DN10017323
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertPatrik P.128957
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertAndrea S.DN10021028
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJiří P.185047
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMartina M.DN10018737
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLibor P.DN10016794
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertDaniel B.151075
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMatěj S.236195
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertTomáš P.187108
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertEva K.205005
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertVojtěch H.DN10020965
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertDarina K.165783
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertRadek M.137456

Odběrové centrum Český Těšín

DÁREK Jméno a PříjmeníID dárce
Chytré sportovní hodinky GarminBožena B.DN10019806
Kávovar Nespresso KrupsEdyta Małgorzata S.DN10018915
Dva lístky do CinemaCityBlanka B.DN10017305
Dva lístky do CinemaCityRenáta M.DN10021083
Dva lístky do CinemaCityJakub Z.DN10019247
Dva lístky do CinemaCityBrigita R.068184
Dva lístky do CinemaCityVeronika P.162994
Dva lístky do CinemaCityErik K.266736
poukaz na 1000 Kč do Knihy DobrovskýPetr F.DN10016118
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýDaniel T.013555
poukaz na 500 Kč do Knihy DobrovskýPřemysl V.DN10017968
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMartin V.DN10016447
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLMarcela D.094107
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLRenata M.DN10018739
poukaz na 500 Kč do prodejny LIDLLukáš H.DN10018739
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLLadislav S.DN10016589
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLKateřina Ch.176257
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDavid U.DN10019687
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLBohumila P.110268
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDominik W.DN10016487
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLNatálie Š.DN10019027
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLKamila J.DN10016105
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDamian Ch.DN10016514
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLDominik P.DN10020587
poukaz na 250 Kč do prodjeny LIDLBohumila P.110268
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertŠtěpán D.DN10016945
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJacek S.DN10019567
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJan S.DN10016783
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertPetra B.DN10021160
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertAlena H.182166
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertRenáta P.DN10021084
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertJiří B.033255
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertBožena B.DN10019806
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLibor J.DN10019229
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertMichal K.202434
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertEva K.DN10018795
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertKlára L.DN10021058
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertLukáš R.DN10020641
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertZudi H050620
poukaz na 200 Kč do prodejny AlbertArkadiusz R.124475
Recepce

Objednejte se na odběr

Využití léčiv z krevní plazmy stále stoupá a krevní plazmy je setrvale nedostatek. Přijďte darovat a přispějte tak k záchraně životů jako pravidelný dárce Ivan, kterého vidíte na fotce.

Rezervace odběru